Tag Strony internetowe

Strony www

Jak stworzyć atrakcyjną i użyteczną stronę w WordPress?

Strona internetowa to nie tylko zbiór informacji, ale także wizytówka twojej firmy, organizacji lub projektu. Strona internetowa jeśli jest dobrze zaprojektowana i zbudowana, może być źródłem wartości, zaufania i lojalności dla twoich klientów. Czy wiesz jak stworzyć atrakcyjną i użyteczną stronę internetową w WordPress? W tym artykule przedstawię ci kilka wskazówek i porad, które pomogą ci w tym zadaniu.
Dowiedz się więcejJak stworzyć atrakcyjną i użyteczną stronę w WordPress?
Wirtualna asystentka

Dlaczego używam i polecam Gutenberga do tworzenia stron internetowych ?

Jeśli szukasz profesjonalnej i atrakcyjnej strony internetowej dla swojej firmy, to trafiłeś we właściwe miejsce. Jestem wirtualną asystentką. Zajmuję się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych z wykorzystaniem edytora bloków Gutenberg. Gutenberg to oficjalny edytor bloków WordPressa, który jest wbudowany w ten system. W tym artykule powiem ci, dlaczego używam i polecam Gutenberga do tworzenia stron internetowych, i jakie są jego zalety w porównaniu z innymi edytorami, takimi jak Elementor.
Dowiedz się więcejDlaczego używam i polecam Gutenberga do tworzenia stron internetowych ?
Wirtualna asystenka

Co należy przygotować przed zamówieniem strony internetowej?

Cześć, tu e-asystentka, dzisiaj chcę ci pomóc w przygotowaniu się do zamówienia strony internetowej dla twojej firmy. Wiem, że to nie jest prosta sprawa i że trzeba się za to dobrze zabrać. Nie wystarczy tylko powiedzieć, jak ma się nazywać twoja strona i jakie kolory ci się podobają. Musisz też dostarczyć twórcy strony kilka ważnych materiałów, które pozwolą mu stworzyć dla ciebie super stronę. W tym wpisie powiem ci, co to za materiały i dlaczego są takie ważne.
Dowiedz się więcejCo należy przygotować przed zamówieniem strony internetowej?